sobota, 22 wrzesień 2018

Reklama w portalach społecznościowych

W ostatnim czasie dużą skuteczność odnosi reklama w social mediach czyli w portalach społecznościowy. A ostatnie badania wykazują, że nawet 70 % badanych firm, które zainwestowały w reklamę na Facebooku każda wydana złotówkę wygenerowała trzykrotnie większe zyski od zainwestowanego kapitału. Dlatego StudioPixel w swoim szerokim wachlarzu usług internetowych oprócz tworzenia stron internetowych oferuje również przygotowanie profesjonalnego szablonu na Facebook i inne portale społecznościowe. Dodatkowo oferujemy także prowadzenie takich profili i fanpage. Portale t.j. Facebook, Youtube, Twitter czy NK to strzał w dziesiątkę by tanio i dobrze wykreować swoją markę i zaistnieć w sieci.

Oferujemy usługi z zakresu m.in.:

  • Tworzenia profesjonalnych strategii obecności Państwa firmy na Facebooku
  • Tworzymy i moderujemy like page czy też fanpage. Prowadzimy regularną komunikację z sympatykami profilu i prowadzimy kampanie kierunkowe na zdobycie kolejnych fanów
  • Prowadzimy akcje konkursowe
  • Tworzymy kampanie reklamowe Facebook Ads

Od wielu lat jesteśmy na wielu "społecznościówkach" co z połączeniu ze zdobytą więdzą o marketingu interaktywnym pozwala zapewnić, że znamy ich dokładnie budowę, cele i ich możliwości. A nasze dodatkowe doświadczenie w marketingu interaktywnym oraz obecnych trendów pozwalają domniemać, że efekty naszej pracy będą pozytywne.

Reklama firmy w portalach społecznościowych