sobota, 22 wrzesień 2018

Przykładowe realizacje:

 

 • Kancelaria Adwokacka Zenon Filipek

  Przygotowywaliśmy witrynę dla Kancelarii Adwokackiej Zenona Filipka, która ma obecnie swoją główną siedzibę w Sędziszowie Małopolskim i współpracuje również z Kancelarią Prawa Gospodarczego "Filipek i Kolasa" w Mielcu. Strona internetowa została przygotowana pod wytyczne klienta i można na niej znaleźć podstawowe informacje tj. zakres usług, informacje o kancelarii czy dane kontaktowe.

   

  Zobacz online

 • Art-Poler - balustrady i poręcze

  Prosta strona internetowa lokalnej firmy Art-Poler z okolic Dębicy zajmującej się obróbką stali nierdzewnej. Przejrzysta i zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google. Możemy na niej znaleźć przykładowe realizacje w formie zdjęć w galerii, oferty, formularza kontaktowego i podpięcia Facebooka. Oczywiście nie mogło zabraknąć dostosowania witryny do urządzeń mobilnych. Strona została wykonana na systemie zarządzania treścią WordPress.

   

  Zobacz online

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Visum Clinic"

  Visum Clinic to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej z Rzeszowa. Jest to profesjonalna placówka medyczna, gdzie na nowoczesnych i innowacyjnych urządzeniach można profesjonalnie badać i leczyć oczy. Warto zaznaczyć, że jest to jedyna placówka w województwie podkarpackim gdzie można wykonać laserową korekcję wzroku. Strona internetowa jest rozbudowana i posiada kilka wersji językowych.

  Zobacz online

 • Notariusz Wojciech Królikowski

  Profesjonalna mała witryna Kancelarii Notarialnej Wojciecha Królikowskiego z Dębicy. Stonowane kolory pasujące do zawartości wraz ze wszystkimi najbardziej potrzebnymi informacjami. Na stronie można znaleźć zakładki: o kancelarii,  zakres usług, wymagane dokumenty, opłaty i kontakt. Szablon responsywny został wdrożony na systemie zarządzania treścią WordPress.

  Zobacz online

 • Dworek Leśna Cisza w Wiercanach

  Dworek Leśna Cisza w Wiercanach koło Sędziszowa Małopolskiego to piękny lokal weselny. Duży parking oraz pyszne jedzenie z profesjonalną obsługą to tylko kilka atutów dla których warto odwiedzić to miejsce. Strona internetowa jest prosta i przejrzysta oraz w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Oprócz tego na stronie można znaleźć małą wirtualną wycieczkę po lokalu oraz filmik promocyjny, który również był przez naszą agencję wykonywany.

  Zobacz online

 • Firma Remontowo - Budowlana "Strzępka"

  Witryna, którą wykonywaliśmy dla firmy Remontowo - Budowlanej "Strzępka" z Przyłęku (mała miejscowość na pograniczu Mielca i Kolbuszowej) to nieduża strona internetową z przedstawioną ofertą firmy budowlanej. Bardzo duże doświadczenie pracowników oraz bogata oferta firmy z pewnością budzi zaufanie potencjalnych klientów.

  Zobacz online

 • Fotograf Darek Ślusarski

  Strona internetowa Pana Darka Ślusarskiego nie ma zbędnych grafik i animacji, ponieważ na tej stronie najważniejsze są piękne zdjęcia. Mimo iż strona wydaje się, że nie jest jakoś bardzo rozbudowana to można znaleźć na niej na bieżąco aktualizowany blog internetowy czy bogate portfolio. Oprócz tego wykonana jest również bardzo rozbudowana strefa klienta, gdzie po wpisaniu przez klienta hasła dostępu może on oglądać specjalnie dla niego przygotowane zdjęcia.

  Zobacz online

 • Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej

  Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej koło Dębicy to bardzo ciekawa inicjatywa ekologiczna. W ramach działania jednostka przeprowadza liczne akcje proekologiczne. Strona internetowa chodź nie jest bardzo rozbudowana to przedstawia wszystko to co najważniejsze i promuje również inne ciekawe miejsca na terenie Gminy Dębica. Witryna jest również w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych. 

  Zobacz online

 • Pomoc Drogowa "Kam-Trans"

  Strona internetowa, którą wykonywaliśmy jakiś czas temu dla Pomocy Drogowej "Kam-Trans" jest nietypowa w porównaniu do innych tego typu stron, ponieważ jest bardzo rozbudowana. Zawiera szczegółowe opisy wykonywanych usług i posiada bieżące aktualności drogowe. Strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych, zoptymalizowana pod wytyczne wyszukiwarki Google oraz jest wykonane pozycjonowanie lokalne.

  Zobacz online

 • PerfectDoor - producent drzwi i ościeżnic

  PerfectDoor jest duża firmą z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego, która zajmuje się produkcja drzwi o ościeżnic. Strona internetowa dla tej firmy została wykonana pod dokładne wytyczne klienta. Oprócz tego pod domeną działa sklep internetowy a całość witryny jest aż w pięciu wersjach językowych.

  Zobacz online

 • RowerKands.pl - sprzedaż polskich rowerów

  Witryna docelowo ma posiadać szczegółowe opisy i specyfikacje rowerów firmy Kands, gdzie po zapoznaniu się z ofertą będzie można w łatwy sposób przejść do sklepu internetowego i zakupić wybrany rower. Obecna strona internetowa jest dopiero pierwszym etapem, gdzie w późniejszym czasie będzie strona sukcesywnie rozbudowywana.

  Zobacz online

 • Sklep internetowy "FitYou"

  Sklep internetowy FitYou w swojej ofercie posiada naturalne i bardzo dobrej jakości produkty wspomagające odchudzanie i zdrowy tryb życia. Sklep przygotowany jest na systemie PrestaShop i przystosowany jest pod wytyczne klienta. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż przez swoją witrynę oraz poprzez aukcje allegro.

  Zobacz online

 • Pamiątki z Rzeszowa

  Pamiątki z Rzeszowa to bardzo ciekawy pomysł rzeszowskiej firmy zajmującej się sprzedażą pamiątek i gadżetów reklamowych. Głównym produktem jest wizerunek pomnika Walk Rewolucyjnych przedstawionych w formie statuetek i innych form reklamowych. Odpowiedzialni w tym projekcie byliśmy za przygotowanie strony internetowej wraz z małym sklepem internetowym. Jak się późneij okazało pomysł przypadł do gustu i był głośno omawiany w lokalnych mediach.

  Zobacz online

 • Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy "Pustynia"

  Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy "Pustynia" działa na terenie gminy Dębica ale gości drużyny piłkarskie z całej Polski i nie tylko. W tym miejscu organizowane są obozy sportowe, turnieje i inne przedsięwzięcia sportowe. Witryna posiada ogólne informacje o ośrodku, aktualności oraz terminarze sportowe.

  Zobacz online