sobota, 22 wrzesień 2018

Pozycjonowanie w Google

Sama strona internetowa firmy czy też sklep internetowy to otwarcie się firmy na nowoczesne trendy, która chce odnieść sukces na polskim czy też zagranicznym rynku. Jednak należy wiedzieć, że sama strona internetowa to w dzisiejszych czasach nie wszystko. Mimo iż strona wizualnie może wyglądać bardzo ładnie to jej zła budowa może utrudniać indeksacje stron przez wyszukiwarki a to jeden z czynników, który może decydować, że strona internetowa bedzie słabo dostępna w wynikach wyszukiwana wyszukiwarek internetowych. Dlatego firma StudioPixel ma zawsze na uwadze aby kod źródłowy strony należycie przystosować pod względem zgodności z wyszukiwarkami internetowymi a później rozpocząć również pozycjonowanie. Dla Ciebie takie słowa jak katalogowanie czy optymalizacja SEO może dużo nie mówią ale sami wiemy i jeśli podejmiesz z nami współpracę to Twoja strona internetowa będzie pięła się do góry po kolejnych pozycjach w wyszukiwarkach takich jak Google, Yahoo czy Bing.

Pozycjonowanie stron www w Ropczycach i DębicyZakres naszych działań to m.in.:

  • Analiza oraz porównanie witryn konkurencyjnych
  • Optymalizacja kodu HTML oraz treści witryny
  • Copywriting na potrzeby pozycjonowania
  • Budowa Link Popularity
  • Analiza wyników, raportowanie wprowadzonych korekt

 

Ceny jak i zakres pozycjonowania ustalamy zawsze indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt a my w ciągu kilku godzin zrobimy analizę strony i wycenimy dla Ciebie usługę pozycjonowania.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to specjalistyczne promowanie strony internetowej, dzięki któremu ostatecznie promowana witryna jest wyżej w pozycjach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych takich jak m.in. Google czy Yahoo.

Korzyści jakie przynosi pozycjonowanie stron internetowych to m.in.:
- większa oglądalność strony i oferty w Internecie
- reklama nie jest ograniczona terytorialnie
- reklama nie narzuca się i trafia do właściwego odbiorcy
- zwiększona liczba ofert
- poprawa możliwości poznania partnerów