sobota, 22 wrzesień 2018

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja...

StudioPixel.eu to młody, wykwalifikowany i kreatywny zespół ludzi z pasją. Nasza oferta tworzenia stron internetowych skierowana jest bardzo często do klientów zamieszkujących miasta takie jak np. Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Dębica, Rzeszów oraz innych miast z województwa podkarpackiego. Nasze usługi przygotowane są w taki sposób, że osoba nie musi się znać w temacie stron internetowych bo dostaje kompleksową usługę zaprojektowania szablonu, wdrożenie go w system zarządzania treścią (CMS) oraz co ważne pakiety, które oferujemy zawierają również pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Jest to bardzo ważne a zazwyczaj jest niedoceniane przez konkurencję i osoby, które nie posiadają zbyt dużej wiedzy o projektowaniu i marketingu interaktywnym. A przecież aby internauci dowiedzieli się o stronie firmy musi w jakiś sposób poznać adres strony internetowej. Dlatego oferujemy profesjonalną pomoc w doborze słów kluczowych, przeprowazamy analizy witryn i dysponujemy zapleczem do pozycjonowania stron, katalogowaniem i publikacją ogłoszeń.O naszej firmie zajmujacej się m.in. tworzeniem stron i sklepów internetowych

Strona internetowa zazwyczaj ma jeden i bardzo ważny cel a mianowicie ma za zadanie podnosić zyski firmy. Dlatego wiemy, że oferowane przez nas strony muszą być na najwyższym poziomie aby ten cel został w pęłni osiągnięty. Strona internetowa czy sklep internetowy wykonany przez nas jest łatwy w obsłudze a dodatkowo w swoich pakietach oferujemy szkolenia z obsługi strony co pozwala klientowi na samodzielne opanowanie systemu zarządzania i osobiste powadzenie strony.

Bardzo ważna jest również komunikacja naszej firmy z klientami. Na terenie Podkarpacia dojeżdząmy do lienta i oferujemy spotkania aby móc dokładnie omówić i przedstawić nasza ofertę. Ale odległość dla nas nie ma znaczenia bo w dobie telefonów i Internetu jesteśmy całodobowo dostępni dla naszych klientów.