sobota, 22 wrzesień 2018

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

Standardowa wizytówka firmy z kilkoma zakładkami kosztuje około 1000 zł. Warto dodać, że jako jedyni w tym pakiecie dodajemy również podstawowe pozycjonowanie strony. Oczywiście to tylko przykład zamówienia bo wszystko zależy od stopnia zaawansowania strony, technologii wykonania czy ilości materiałów i ilości wersji językowych. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami a wtedy wstępnie wycenimy koszt realizacji całej strony.

 

Czy musisz przygotować szkic zamawianej strony?

Jeśli chcesz to na pewno nam to pomoże w określeniu kierunku w opracowaniu strony. Ale jeśli nie masz pomysłu na wygląd strony www to zdaj się na nasze długoletnie doświadczenie i pozwól, że zrobimy to za Ciebie a później wprowadzimy poprawki, które nam zgłosisz.

 

Kiedy płacisz za usługę?

Przed rozpoczęciem zlecenia po podpisaniu umów pobieramy zaliczkę w wysokości około 20-30% całego projektu a po całkowitym ukończeniu strony płacisz resztę. Oczywiście wystawiamy faktury na wszystkie nasze usługi.

 

Czy domena i hosting płaci się osobno?

Nie. W naszej agencji pakiety zawierają pełną kwotę w której wliczone jest wdrożenie strony internetowej, pozycjonowanie strony i wykupienie hostingu oraz domeny.

 

Czy jestem potrzebny przy budowie strony?

Strona jest wykonywana dla Ciebie, dlatego na bieżąco jesteś informowany o postępie prac oraz to Ty musisz podjąć decyzję co chcesz aby na niej było, zaproponować poprawki czy zaakceptować ostateczną wersję strony. Kontakt z Tobą ma duży wpływ na szybkość ukończenia strony www.

Jak i gdzie zamówić stronę www lub sklep internetowyCzy mogę u Państwa zamówić własne materiały promocyjne?

W ramach wcześniejszego uzgodnienia możemy przygotować wszelkiego typu projekty graficzne czy materiałów już wcześniej wydrukowanych takie jak np. wizytówki, banery reklamowe itp.

 

Jaki jest zasięg waszej działalności?

Głównie wykonujemy strony internetowe na terenie województwa podkarpackiego a dokładniej powiatu ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego oraz miasta Rzeszów. Ale współpracujemy również z firmami z Warszawy i całego kraju.

 

Czy podpisujecie umowę na wykonanie strony?

Tak, oczywiście. Umowa gwarantuje obu stronom gwarancję realizacji zamówienia.

 

Co to jest CMS?

CMS to system zarządzania treścią, który umożliwia w prosty sposób edycję treści na stronie. Większość naszych stron jest tak zbudowanych dzięki czemu po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła możemy dobrowolnie w prosty sposób sami edytować treści na stronie. Na życzenie udostępniamy dane dostępowe do witryny klientom przez co sami mogą zarządzać swoją stroną internetową czy sklepem internetowym. Oprócz tego oferujemy również szkolenia z prowadzenia strony internetowej.

 

Czy oferujecie materiały rekalmowe?

Dla naszych klientów oferujemy również szeroką ofertę materiałów reklamowych jak np. wizytówki, plakaty, ulotki i kalendarze. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu gdzie zaoferujemy bardzo korzystną cenę i przygotujemy projekty graficzne.