sobota, 22 wrzesień 2018

Strony internetowe w mieście Kolbuszowa

Kolbuszowa to miasteczko w województwie podkarpackim, położone na szlaku drogi krajowej i dwóch tras wojewódzkich. Świetnie zlokalizowane miasto, które dba o kulturę i tradycję, ale nie zapomina o sporcie i rozwoju gospodarczym.

Kolbuszowa leży dokładnie na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 9 relacji Radom – Rzeszów z drogami wojewódzkimi nr 875  relacji Mielec – Leżajsk oraz 987 łącząca Kolbuszową z Sędziszowem Małopolskim. Lokalizację Kolbuszowej na szlaku tranzytowym poprawia dodatkowo linia kolejowa 71 Tarnobrzeg - Rzeszów, która przebiega przez to miasto.Kolbuszowa - studnia na rynkuDo gminy Kolbuszowa należy w sumie 14 miejscowości: Bukowiec, Domatków, Huta Przedborska, Kłapówka, Kolbuszowa Dolna, Kolbuszowa Górna, Kupno, Nowa Wieś, Poręby Kupieńskie Przedbórz, Świerczów, Widełka, Werynia i Zarębki. Dodatkowo samo miasto podzielone jest na trzy osiedla. Kolbuszowa to prężne miasteczko, stawiające na rozwój, turystykę sportową i kulturę. Miasto znane jest między innymi z położenia nad rzeką Nil.
Do głównych atrakcji turystycznych Kolbuszowej należy zaliczyć skansen, czyli Muzeum Kultury Ludowej, który niejednokrotnie był planem filmowym. Dokładny kalendarz imprze i godziny otwarcia dostępne są pod adresem strony internetowej www.muzeumkolbuszowa.pl. Kolbuszowa to również teren, na którym funkcjonują prężnie firmy. W przetwórstwie spożywczym prym wiedzie  Zakład Przetwórstwa Owocowo Warzywnego „ORZECH”. Przemysł meblowy reprezentują KFM Furniture Sp. z o.o. i F.P.H.U. Drewkol, a budowlaną branżę firma Solbet. Działa tutaj również przemysł lotniczy. Na terenie Kolbuszowej działa również podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec

Jeśli chcesz w Kolbuszowej:
  • Aby Twoja firma zaistniała w Internecie poprzez zaprojektowanie strony internetowej
  • Poprawić obecną stronę internetowa i przeprowadzić pozycjonowanie w wyszukiwarce
  • Wykonać sklep internetowy dla Twojej firmy
  • Wypromować usługi w internecie

 

To chętnie Ci w tym pomożemy i oto kontakt do nas:
605 732 423

lub
mateusz@studiopixel.eu

Agencja Reklamowa "StudioPixel"
NIP: 818-164-75-24
REGON: 181064809

Nie czekaj aż konkurencja z Kolbuszowej Cię wyprzedzi!