sobota, 22 wrzesień 2018

Czy podpisujemy umowę na zdjęcia ślubne?

Tak, oczywiście. Umowa jest bardzo ważnym dokumentem i zabezpieczeniem dla obu stron.
Zazwyczaj podpisywana jest po omówieniu szczegółów naszej współpracy. Przy podpisywaniu umowy wpłacany jest przez Państwa zadatek, po czym wybrany termin jest ostatecznie zarezerwowany. Daje to gwarancję zrealizowania zlecenia. Nie ma możliwości, abym wybrał inne zlecenie, które jest bardziej opłacalne.

Na umowie znajdują się bardzo ważne informacje:
- Potwierdzenie rezerwacji terminu
- Potwierdzenie otrzymania zadatku
- Termin odbioru zdjęć (albumów)
- Jakie usługi i produkty są w cenie danego pakietu (umowy)
- W jaki sposób zdjęcia mogą być wykorzystane
- Informacje dotyczące poszczególnych elementów ślubu / wesela

Jak możemy zarezerwować termin?

Rezerwację terminu należy wykonywać z dużym wyprzedzeniem, dotyczy to terminów najbardziej obleganych (maj-wrzesień). Jeżeli zależy Państwu na wstępnej rezerwacji wybranego terminu wystarczy kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Po takiej rezerwacji termin będzie zajęty przez Państwa do kilka dni.

Zapraszam serdecznie do osobistego spotkania, na którym będziemy mieli okazję poznać się oraz omówić szczegóły naszej przyszłej współpracy. Na spotkaniu będą mogli Państwo zobaczyć przykładowe realizacje oraz materiały jakie oddaję nowożeńcom. Rozmowa taka nie trwa przeważnie więcej niż jedną godzinę. Zachęcam również do zapoznania się z moim poradnikiem dla nowożeńców, znajdziecie go Państwo na stronie głównej pod adresem www.studiopixel.eu.

Czy posiadacie niezbędne uprawnienia które zezwalają na robienie zdjęć podczas liturgii sakramentu małżeństwa?

Tak, posiadamy dokumenty niezbędne do fotografowania ceremonii w kościele. Zezwolenie to jest wydane przez Kurię Tarnowską i obowiązuje na terenie całego kraju.

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia jest uzależniony od wybranego pakietu. Jest on określony na umowie, którą podpiszecie Państwo ze mną. Zazwyczaj czas oczekiwania nie przekracza 14 dni od daty wykonania pleneru fotograficznego. Jednakże kilka dni po plenerze zdjęcia są dostępne w wersji cyfrowej w galerii internetowej. Jest ona dostępna dla Państwa i dla wybranych przez Państwa gości weselnych.

Ile czasu trwa sesja plenerowa?

Sesja plenerowa w dniu ślubu jest uzależniona głównie od Państwa, przeważnie jest to ~1-2 h.
Sesje zdjęciowe przeprowadzone w innym terminie, w kilku miejscach trwają średnio 3-5 godzin.

Czy proponujemy miejsca sesji plenerowej?

Oczywiście. Nasze sesje plenerowe są przeprowadzane w różnych miejscach. Dlatego też fotografie są unikalne i niepowtarzalne. Ważnym elementem są również różne sugestie od Państwa, które pomogą nam wyselekcjonować miejsce sesji plenerowej. Bierzemy również pod uwagę Państwa sugestie dotyczące miejsca wykonania sesji.

Na jakim terenie działamy?

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Podkarpacia, czyli m.in. Ropczyce, Dębica, Mielec, Rzeszów, Tarnów, Sędziszów Młp. Jednakże na życzenie klientów dojeżdżamy na terenie całego kraju.

Jakiego sprzętu używamy?

Używamy profesjonalnego i co najważniejsze niezawodnego sprzętu, który radzi sobie w najcięższych warunkach. Do takich warunków możemy zaliczyć bardzo ciemny kościół, szczypiący mróz czy upalne słońce. Nasz sprzęt jest w stanie sprostać tym warunkom i możemy zagwarantować, że zdjęcia będą najwyższej jakości. Używamy pełnoklatkowych aparatów oraz bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych. Posiadamy zapasowe aparaty (Body) oraz karty pamięci i baterie. Zestaw ten gwarantuje mi niezawodność podczas pracy nad Państwa zleceniem.

Czy fotografie są poddane obróbce graficznej?

Zdjęcia oddane Państwu przeze mnie są poddane starannej obróbce w cyfrowej ciemni fotograficznej. Gdy zachodzi taka potrzeba zdjęcia są dodatkowo poddawane retuszowi. Wszytko to po, aby Państwa zdjęcia były jak najpiękniejsze i wyjątkowe.

Co to jest galeria internetowa (on-line)?

Jest to galeria ze zdjęciami z Państwa wesela, która będzie dostępna po zalogowaniu się na stronie www.studiopixel.eu. Login i hasło umożliwiające zalogowanie się do galerii jest przekazywane na specjalnych kartach (wizytówkach), które będą przekazane Państwu w dniu ślubu. Od Państwa już będzie zależało, którym gościom umożliwicie zalogowanie się do galerii.