• 0
  • 1
  • 2
  • 3

O nas

StudioPixel to młody, kreatywny i doświadczony zespół ludzi z pasją. Fotografia pasjonowała nas od zawsze, a od kilku lat zajmujemy się nią zawodowo. Nasza oferta jest skierowana dla klientów, którzy chcą aby ich zdjęcia były wykonane w oryginalny sposób i na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym...

Czytaj więcej

Informacje

Sprzęt Fotograficzny

Sprzęt

Nasze zdjęcia wykonywane są zawsze na profesjonalnym sprzęcie marki NIKON. Korzystamy przeważnie z obiektywów stało ogniskowych o wysokiej jasności, które w połaczniu z wysokim kwalifikacjami i wieloletnim dowświadczeniem dają niezwykłe efekty.
Czytaj więcej

Fotoalbumy

Fotoalbumy

Szeroka gama dodatków i akcesoriów umożliwia stworzenie albumu, który sprosta Twoim indywidulanym potrzebom. Ponadto rozkładówki fotoalbumu naświetlane są przy pomocy nowoczesnej maszynie Noritsu HD.
Czytaj więcej

Fotoobrazy

Fotoobrazy

Oferujemy Państwu wysokiej jakości fotoobrazy na płótnie malarskim CANVAS. Nasze fotoobrazy są doskonałej jakości, dzięki druku w wysokiej rozdzielczości 2400dpi. Dzięki temu wasze obrazy zachowują niezmienny kolor nawet do 50lat.
Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Wiemy, że wybór odpowiedniego fotografa nie jest proste, dlatego postanowiliśmy zgromadzić bazę odpowiedzi ma najczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii ślubnej. Wierzymy, że pomoże to w dokonaniu prawidłowego wyboru.
Czytaj więcej

Strefa Klienta
Informacja

StudioPixel.eu w swojej ofercie ma również projektowanie stron internetowych oraz szeroko pojętą promocję w internecie. Aby poznać szczegóły przejdź do zakładki strony internetowe.

Poradnik narzeczonych, czyli jak dobrze wyglądać na zdjęciach ślubnych